Viitorul Ulmeni a învins la limită în prima manşă a barajului de promovare în Liga a-III-a pe sălăjenii de la Unirea Mirşid | Sportul Ardelean – www.sportulardelean.ro



2018/02/22 at 10:15
NEWS
You are here: Home / .Alba / Viitorul Ulmeni a învins la limită în prima manşă a barajului de promovare în Liga a-III-a pe sălăjenii de la Unirea Mirşid

Viitorul Ulmeni a învins la limită în prima manşă a barajului de promovare în Liga a-III-a pe sălăjenii de la Unirea Mirşid

Viitorul Ulmeni a învins la limită în prima manşă a barajului de promovare în Liga a-III-a pe sălăjenii de la Unirea Mirşid

Ulmeniul a prestat un joc foarte slab și a ratat foarte multe ocazii, doar Ardeleanu reușind să înscrie unicul gol al partidei, iar sălăjenii au fost foarte aproape de a obține o remiză pe final de partidă

Baraj de promovare în Liga a-III-a

Rezultate – TUR. (18.06.2016).
18.06. Sportul Chiscani (BRĂILA) – Șoimii Topolog (TULCEA)                                            2-2 (1-2)
18.06. Venus Independenţa (CĂLĂRAȘI) – Axiopolis Cernavodă (CONSTANŢA)         4-3 (3-0)
18.06. Arsenal Malu (GIURGIU) – Progresul Bucureşti (BUCUREȘTI)                              2-0 (0-0)
18.06. Voinţa Crevedia (ILFOV) – Flacăra Moreni (DÂMBOVIŢA)                                         2-2 (1-1)
18.06. Euromania Dumbrăveni (VRANCEA) – CS Păuleşti (PRAHOVA)                              1-3 (0-1)
18.06. Petrolul Berca (BUZĂU) – Nemere din Ghelinţa (COVASNA)                                    4-2 (2-1)
18.06. Pajura Huşi (VASLUI) – Avântul Valea Mărului (GALAŢI)                                           1-4 (1-0)
18.06. Siretul Lespezi (IAȘI) – Gauss Răcăciuni (BACĂU)                                                     2-1 (1-1)
18.06. Voinţa Ion Creangă (NEAMŢ) – Luceafărul Mihai Eminescu (BOTOȘANI)           0-1 (0-1)
18.06. FC Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD) – Şomuz Fălticeni (SUCEAVA)                                0-0 (0-0)
18.06. CS Viitorul Ulmeni (MARAMUREȘ) – Unirea Mirşid (SĂLAJ)                                      1-0 (0-0)
18.06. FC Hidişel (BIHOR) – Recolta Dorolţ (SATU MARE)                                                      0-3 (0-0)
18.06. Mureşul Vinţu de Jos (ALBA) – Mureşul Luduş (MUREȘ)                                          1-0 (1-0)
18.06. Gloria Lunca Teuz Cermei (ARAD) – Viitorul Feleacu (CLUJ)                                      1-0 (0-0)
18.06. Ripensia Timişoara (TIMIȘ) – Hercules Lupeni (HUNEDOARA)                              4-0 (3-0)
18.06. Pandurii Cerneţi (MEHEDINŢI) – CSM Şcolar Reşiţa (CARAȘ-SEVERIN)                1-6 (1-4)
18.06. CS Șirineasa (VÂLCEA) – Tractorul Cetate (DOLJ)                                                          4-1 (2-0)
18.06. FC Hermannstadt (SIBIU) – Gilortul Târgu Cărbuneşti (GORJ)                                 1-0 (1-0)
18.06. Recolta Stoicăneşti (OLT) – FC Argeş 1953 Piteşti (ARGEȘ)                                       1-1 (1-1)
18.06. Unirea Cristuru Secuiesc (HARGHITA) – Olimpic Cetate Râşnov (BRAȘOV)        3-1 (1-1)
18.06. FCM Alexandria (TELEORMAN) – Andrias Andrăşeşti (IALOMIŢA)                         3-1 (1-1)

Program – RETUR. (25.06.2016).
25.06. Şoimii Topolog (TULCEA) – Sportul Chiscani (BRĂILA)                                              18:00
25.06. Axiopolis Cernavodă (CONSTANŢA) – Venus Independenţa (CĂLĂRAŞI)           18:00
25.06. Progresul Bucureşti (BUCUREŞTI) – Arsenal Malu (GIURGIU)                                18:00
25.06. Flacăra Moreni (DÂMBOVIŢA) – Voinţa Crevedia (ILFOV)                                           18:00
25.06. CS Păuleşti (PRAHOVA) – Euromania Dumbrăveni (VRANCEA)                                18:00
25.06. Nemere din Ghelinţa (COVASNA) – Petrolul Berca (BUZĂU)                                     18:00
25.06. Avântul Valea Mărului (GALAŢI) – Pajura Huşi (VASLUI)                                            18:00
25.06. Gauss Răcăciuni (BACĂU) – Siretul Lespezi (IAŞI)                                                      18:00
25.06. Luceafărul Mihai Eminescu (BOTOŞANI) – Voinţa Ion Creangă (NEAMŢ)            18:00
25.06. Şomuz Fălticeni (SUCEAVA) – FC Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)                                 18:00
25.06. Unirea Mirşid (SĂLAJ) – CS Viitorul Ulmeni (MARAMUREŞ)                                       18:00
25.06. Recolta Dorolţ (SATU MARE) – FC Hidişel (BIHOR)                                                       18:00
25.06. Mureşul Luduş (MUREŞ) – Mureşul Vinţu de Jos (ALBA)                                           18:00
25.06. Viitorul Feleacu (CLUJ) – Gloria Lunca Teuz Cermei (ARAD)                                       18:00
25.06. Hercules Lupeni (HUNEDOARA) – Ripensia Timişoara (TIMIŞ)                              18:00
25.06. CSM Şcolar Reşiţa (CARAŞ-SEVERIN) – Pandurii Cerneţi (MEHEDINŢI)                18:00
25.06. Tractorul Cetate (DOLJ) – CS Şirineasa (VÂLCEA)                                                          18:00
25.06. Gilortul Târgu Cărbuneşti (GORJ) – FC Hermannstadt (SIBIU)                                 18:00
25.06. FC Argeş 1953 Piteşti (ARGEŞ) – Recolta Stoicăneşti (OLT)                                       18:00
25.06. Olimpic Cetate Râşnov (BRAŞOV) – Unirea Cristuru Secuiesc (HARGHITA)         18:00
25.06. Andrias Andrăşeşti (IALOMIŢA) – FCM Alexandria (TELEORMAN)                         18:00

* – Echipele subliniate au promovat în Liga a-III-a

  


Ti-a placut articolul ? Scrie un comentariu

About Adrian BM

Videoclipuri Noi Muzica Populara 2015